ДПА, ЗНО

Вебінар про процедуру проведення НМТ - 2023

Реєстрація НМТ 2023

Календар НМТ 2023

Оприлюднено пробний тест із біології на НМТ

Оприлюднено пробний тест із англійської мови на МНТ

НМТ-2023: демонстраційний тест з української мови

НМТ-2023: демонстраційний тест із математики

Наказ МОН від 11 січня 2023 року №19 про звільнення від проходження ДПА учнів 4-х і 9-х класів.pdf

На платформі іLearn у лютому 2023 р. розпочалися вебінари для вчителів, учнів та батьківз підготовки до національного мультипредметного тесту

Щотижня проводитимуться онлайн-заняття з української мови, математики, історії України, англійської мови

Учні зможуть не лише повторити матеріал, але й поставити запитання викладачам, та перевірити свої знання через тестування на платформі.

Вебінари будуть тривати впродовж чотирьох місяців, безпосередньо до червня та часу складання НМТ.

Проведення ДПА в початковій школі у 2023 році (4 клас)

Державна підсумкова атестація (ДПА) в початковій школі проводиться відповідно до «Порядку проведення державної підсумкової атестації» та наказу МОН «Деякі питання проведення в 2022/2023 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту».

У 2022/2023 навчальному році державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти, проводиться у закладі освіти в письмовій формі.

Строки проведення атестації в 4 класі в закладі освіти затверджує керівник закладу освіти в межах навчального року.

Завдання для проведення ДПА в закладі освіти укладають учителі закладу освіти відповідно до орієнтованих вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році, які затверджує керівник закладу освіти.

Державна підсумкова атестація осіб, які завершують здобуття початкової освіти, проводиться з української мови (оцінювання результатів з української мови та читання), математики та мови національних меншин або корінних народів.

ДПА з мови національної меншини або корінних народів проводиться для осіб, які здобувають освіту мовами національних меншин чи корінних народів, за заявою одного із батьків або інших законних представників та за рішенням педагогічної ради.

Оцінювання робіт здійснюється відповідно до «Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти» (наказ Міністерства від 13.04.2011 № 329) та Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (наказ МОН № 1009 та наказ МОН № 1222»).

Результати атестації не враховуються під час виставлення річних оцінок із навчальних предметів.

Зміст завдань для підсумкових контрольних робіт формується відповідно до державних вимог щодо навчальних досягнень учня/учениці, визначених чинними навчальними програмами для 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

Медалісти 2021-2022 н.р.:

1. Волинець Тарас - срібна медаль "За досягнення у навчанні"

* Підсумки проходження МНТ випускниками закладу 2021-2022 н.р.

№145.docx

Положення про золоту медаль "За високі досягнення у навчанні" та срібну медаль "За досягнення у навчанні"