2023 - 2024 навчальний рік

Волинець Захар (1 клас) - переможець обласного онлайн-конкурсу "Я і мій домашній улюбленець"

Заходи в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"

Відкритий урок математики в 6 класі

1-4 класи-учасники ІV Міжнародного уроку доброти отримали Сертифікати від БФ "Щаслива лапа"

Відкритий урок математики в 4 класі

Заходи до 90-х роковин Голодомору 1932-1933 рр. в Україні

Музична композиція "Серце України"

Відкритий урок математики в 5 класі

Міні-проєкт "Давньогрецька лірика" на уроці зарубіжної літератури

Заходи до Дня Гідності і Свободи

Акція "Збирай кришечки на протези для воїнів!"

Заходи до Міжнародного дня таблиці множення

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з кібербулінгом

Пальчиковий театр на уроці в 1 класі

Заходи в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху (13.11 - 19.11. 2023)

У Міжнародний день толерантності

Профілактична зустріч з працівниками Вінницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області

Олексієнко Роман (9 клас) - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики

Мітинг відкриття пам'ятної дошки Волинцю Миколі Михайловичу, полеглому в боротьбі за свободу і незалежність України

Всеукраїнський день доброти

12 листопада - День синички

Учасниця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» Шимкова Каміла, учениця 5 класу

Профорієнтаційна зустріч (11 клас)

"Як убезпечити життя і здоров'я за допомогою світловідбивної стрічки" (2-4 класи)

Навчальна гра "Швидка допомога" (6-7 класи)

Зустріч з воїном ЗСУ

Фантастичний світ екзотичних тварин

Збір коштів на реабілітацію пораненого Олега Бондарчука - воїна, захисника, героя

Участь у І етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Заходи в рамках Тижня української мови

Вернісаж малюнків "Барви рідної мови" в рамках Тижня української мови

Ранкова зустріч " Мова - коштовний скарб народу" в рамках Тижня української мови

Участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі "Лайфхаки з української мови" в рамках Тижня української мови

2022 - 2023 навчальний рік

"Запали свічу" - до Дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років

Урок-реквієм "Скорботна пам'ять поколінь" до 90-х роковин Голодомору (вчитель Слободиська С.І.)

Участь у щорічній Міжнародній благодійній акції "Щедрий вівторок"

До Дня Гідності і Свободи - лист у майбутнє

Акцію доброти "Допоможи ближньому": збір коштів на лікування учня 10 класу Овчарука Івана

Тихоненко Катерина, учениця 8 класу, взяла участь у ХХ Вінницькому обласному етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького Фестивалю національно-патріотичної творчості «Сурми звитяги» (номінація: плакат) і зайняла ІІІ місце (вчитель Тихоненко Н.М.)

Акція "Зігрій захисника"

І етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (вчитель Луцишина Г.П. та Рогожа О.А.)

День добра і толерантності

Участь учня 11 класу Гуменюка Романа (вчитель Слободиська С.І.) в обласному Форумі українських патріотичних справ учнівської молоді

"Ми - українці"

Місячник до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди

Тиждень української мови

Радіодиктант національної єдності -2022

Відкритий благодійний турнір "Шаховий дебют" (м.Вінниця) Комар Олександр, учень 7 класу, - І місце (керівник Горбатюк Д.В.)

Тихоненко Катерина, учениця 8 класу, стала Лауреатом І премії у ІІ Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв " Україна Єдина" (учитель Тихоненко Н.М..)